Targi przemysłowe HANNOVER 24-28 IV 2017

W dniach od 24 do 28 kwietnia odbyła się największa na świecie wystawa przemysłowa Hannover Messe. W tym roku miała wymiar szczególny ze względu na uczestnictwo Polski jako głównego kraju partnerskiego.

Targi są miejscem prezentacji najnowszych technologii przemysłowych, wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych. W trakcie trwania targów swoją ofertę przedstawiło około 6,5 tysiąca wystawców z 70 krajów, a liczbę osób odwiedzających oszacowano na około 200 tyś. Powierzchnia ekspozycyjna wynosi 400 tysięcy m2 i obejmuje 24 hale. Wystawa podzielona jest tematycznie na kilka obszarów tj.: automatyka przemysłowa, cyfrowa, robotyka, budowa maszyn, elektrotechnika, oprogramowanie, sterowanie i komunikacja.

  

W tym roku na targach firmę Plasma Investment  Sp. z o.o.  reprezentował Dyrektor Regionalny Dariusz Dudziak. Uczestnictwo w targach umożliwiło prezentację naszej oferty, spotkania z potencjalnymi Klientami,  zdobycie nowych doświadczeń oraz nawiązanie bardzo korzystnych kontraktów.