Obniżenie kosztów

Stosowany przez Plasma Investment proces pozwala na poprawę właściwości materiałów i wydłużenie okresu ich eksploatacji. Dzięki temu przedsiębiorcy korzystający z naszych usług znacznie obniżają koszty prowadzonej działalności. Dzieje się tak dlatego, iż poprzez ulepszenie narzędzi lub materiałów pracują one zdecydowanie dłużej. Maszyny, wykorzystujące zmodyfikowane przez nas narzędzia eksploatowane są w dłuższych okresach czasu na tych samych parametrach procesu produkcyjnego, dzięki czemu zaoszczędza się dodatkowy czas potrzebny do tej pory na wymianę elementów.

Materiały i narzędzia odbieramy bezpośrednio od Klienta, a w przypadku dużych i stałych kontraktów - instalujemy urządzenie na miejscu. Tym samym Klient nie jest dodatkowo angażowany czasowo w proces i jego organizację.

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług - zapraszamy do bezpłatnego testu!  W ten sposób sprawdzą Państwo jak nasza technologia wpływa na Państwa materiały lub narzędzia oraz jakie przyniesie korzyści.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego testu!

Przejdź do FORMULARZA KONTAKTOWEGO